XI EDYCJA

Zarząd Okręgowy NSZZ Funkcjonariuszy i Pracowników Więziennictwa we Wrocławiu
Zarząd Główny NSZZ Funkcjonariuszy i Pracowników Więziennictwa
Zarząd Okręgowy NSZZ Funkcjonariuszy i Pracowników Więziennictwa w Poznaniu
Firma ENTRE timing powstała w 2013 roku. Zapewniamy pomiar czasu w technologii RFID. Zajmujemy się również kompleksową organizacją imprez. Aż trudno sobie wyobrazić, że jeszcze kilkanaście lat temu na mecie nawet dużych imprez stali sędziowie notujący na kartkach czasy i numery startowe wpadających na metę zawodników. Obecnie “całą robotę” wykonuje chip w numerze startowym i sprzęt pomiarowy, którego wydajność pozwala na rejestrację kilkudziesięciu zawodników na sekundę.
Firma PW zajmuje się zabezpieczeniem i transportem medycznym od 2006. Dzięki naszej wykwalifikowanej kadrze składającej się z doświadczonych ratowników medycznych, kierowców ratowników i lekarzy możemy zapewnić obsługę medyczną każdej imprezy masowej na najwyższym poziomie. Dzięki połączeniu wykwalifikowanego zespołu i sprzętu medycznego na europejskim poziomie jesteśmy w stanie zaoferować zabezpieczenie medyczne najwyższej jakości.
SPJ MEDIA to firma i ludzie zajmujący się produkcją i realizacją filmów oraz programów telewizyjnych. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam tworzyć każdy gatunek opowieści audiowizualnej; reportaże, teledyski, programy telewizyjne, reklamy, animacje, programy edukacyjne, filmy dokumentalne i promocyjne.
Decathlon to miejsce jednoczące pasjonatów sportu wokół jednego celu – W zrównoważony sposób czynić przyjemność i korzyści płynące z uprawiania sportu. Oferta sieci sklepów Decathlon obejmuje sprzęt sportowy i odzież dla ponad 80 różnych dyscyplin sportowych, a także specjalistyczne usługi i serwis sprzętu. Zapraszamy do naszych Wrocławskich sklepów Decathlon (Bielany, Magnolia i Korona) oraz na stronę www.decathlon.pl.
Premegal jest Spółdzielnią – Zakładem Pracy Chronionej założoną w 1957 roku. Zajmujemy się szyciem odzieży roboczej i ochronnej dla wielu branż. Jesteśmy producentem bielizny płaskiej dla gastronomii i hotelarstwa. Nasza działalność obejmuje również usługi związane z serwisem odzieży roboczej, transportem wewnętrznym, usługami porządkowymi. Prawie 50 lat doświadczeń produkcyjnych i usługowych potwierdza najwyższą jakości naszych działań na rzecz naszych klientów. Nasze doświadczenie, kompetencje i indywidualne podejście do klienta procentuje zaufaniem i stabilnym rozwojem firmy.
Jesteśmy polskim bankiem detalicznym. Naszą misją jest zapewnianie Klientom prostych, bezpiecznych usług finansowych w dobrej cenie. Dzięki strategicznemu partnerstwu z Pocztą Polską S.A. (posiada 75% minus 10 akcji Banku), dajemy swoim Klientom dostęp do usług finansowych za pośrednictwem jednej z najszerszych sieci placówek w Polsce liczącej około 4,6 tys. placówek pocztowych, w tym blisko 800 dedykowanych wyłącznie do sprzedaży produktów finansowych placówek bankowych, Mikrooddziałów oraz Pocztowych Stref Finansowych. Drugim akcjonariuszem Banku jest PKO BP S.A. (posiada 25% plus 10 akcji Banku). Specjalizujemy się w najprostszych produktach bankowych oferowanych w polskich złotych dla Klientów detalicznych (w tym osób fizycznych prowadzących własną działalność gospodarczą), a także Klientów instytucjonalnych. Prowadzimy również działalność w segmencie rozliczeniowym i skarbowym.
Wyższa Szkoła Humanistyczno-Ekonomiczna w Brzegu kształci w zakresie nauk humanistycznych, społecznych i ekonomicznych. W ciągu ponad 15-sto letniej działalności mury Uczelni opuściło ponad 20 000 studentów. Pozytywne oceny akredytacyjne Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego sytuują Wyższą Szkołę Humanistyczno-Ekonomiczną w Brzegu w czołówce uczelni niepublicznych. W bogatej ofercie kierunków znajdują się studia przewidziane dla służb mundurowych, w tym także pracowników Służby Więziennej – licencjackie studia kwalifikacyjne z zakresu pedagogiki resocjalizacyjnej z interwencją kryzysową oraz doskonalące studia podyplomowe.
Centrum powstało przy Wyższej Szkole Humanistyczno-Ekonomicznej w Brzegu jako odpowiedź na potrzeby w zakresie podyplomowego kształcenia nauczycieli i nie tylko. W gronie naszych słuchaczy znajdują się pedagodzy, psycholodzy, terapeuci, specjaliści w zakresie pracy z dziećmi i młodzieżą, nauczyciele i kadra zarządzająca. Nasza oferta stale się poszerza o nowe kierunki studiów, a także szkolenia dla rad pedagogicznych. Współpracujemy z doświadczonymi nauczycielami akademickimi oraz specjalistami, którzy wykorzystują nowoczesne metody dydaktyczne. Gwarantujemy tym samym zdobycie gruntownej wiedzy i wysoką jakość kształcenia.
Firma Ski-Raft powstała w wyniku połączenia dwóch firm zajmujących się organizowaniem aktywnego wypoczynku. W roku 2009 przyjęliśmy formę spółki cywilnej a od 2014 jesteśmy spółką z ograniczoną odpowiedzialnością. Od roku 2009 działamy na terenie Ziemi Kłodzkiej i Ząbkowickiej a naszą główną siedzibą jest Bardo Przystań Wodna. Naszymi kluczowymi usługami, nagradzanymi i wyróżnianymi w wielu konkursach i plebiscytach turystycznych i gospodarczych, są Spływy Przełomem Bardzkim odbywające się na pontonach. Zimą organizujemy aktywny wypoczynek, którego główną atrakcją są narty, prowadzimy wypożyczalnię nart i sprzętu zimowego, serwis narciarski oraz szkolenia narciarskie. Organizujemy też zimowe spływy – zarówno kajakami, jak również pontonami.
Nadleśnictwo Miękinia w obecnym kształcie organizacyjnym (tj. składające się z obrębów leśnych – Miękinia i Sobótka) powstało na podstawie pisma Naczelnego Dyrektora Lasów Państwowych Nr 4 z dnia 11 stycznia 1978 roku. W jego skład weszły dwa oddzielne dotąd nadleśnictwa – Miękinia i Sobótka. Deklarowanym celem takiego działania było wzmocnienie organizacyjne nadleśnictwa jako jednostki gospodarczej – rozbudowa zaplecza technicznego i usługowego oraz branżowych służb specjalistycznych.
Zarząd Terenowy NSZZ Funkcjonariuszy i Pracowników Więziennictwa w Zakładzie Karnym w Zarębie
Zarząd Terenowy NSZZ Funkcjonariuszy i Pracowników Więziennictwa w Zakładzie Karnym nr 1 we Wrocławiu
Zarząd Terenowy NSZZ Funkcjonariuszy i Pracowników Więziennictwa w Zakładzie Karnym w Wołowie
Zarząd Terenowy NSZZ Funkcjonariuszy i Pracowników Więziennictwa w Zakładzie Karnym w Kłodzku