VII EDYCJA

Firma PW zajmuje się zabezpieczeniem i transportem medycznym od 2006. Dzięki naszej wykwalifikowanej kadrze składającej się z doświadczonych ratowników medycznych, kierowców ratowników i lekarzy możemy zapewnić obsługę medyczną każdej imprezy masowej na najwyższym poziomie. Dzięki połączeniu wykwalifikowanego zespołu i sprzętu medycznego na europejskim poziomie jesteśmy w stanie zaoferować zabezpieczenie medyczne najwyższej jakości.
SPJ MEDIA to firma i ludzie zajmujący się produkcją i realizacją filmów oraz programów telewizyjnych. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam tworzyć każdy gatunek opowieści audiowizualnej; reportaże, teledyski, programy telewizyjne, reklamy, animacje, programy edukacyjne, filmy dokumentalne i promocyjne.
Zajmujemy się diagnostyką oraz naprawą wszystkich marek samochodów. Mamy duże doświadczenie związane z elektryką oraz elektroniką pojazdową.
Firma Ski-Raft powstała w wyniku połączenia dwóch firm zajmujących się organizowaniem aktywnego wypoczynku. W roku 2009 przyjęliśmy formę spółki cywilnej a od 2014 jesteśmy spółką z ograniczoną odpowiedzialnością. Od roku 2009 działamy na terenie Ziemi Kłodzkiej i Ząbkowickiej a naszą główną siedzibą jest Bardo Przystań Wodna. Naszymi kluczowymi usługami, nagradzanymi i wyróżnianymi w wielu konkursach i plebiscytach turystycznych i gospodarczych, są Spływy Przełomem Bardzkim odbywające się na pontonach. Zimą organizujemy aktywny wypoczynek, którego główną atrakcją są narty, prowadzimy wypożyczalnię nart i sprzętu zimowego, serwis narciarski oraz szkolenia narciarskie. Organizujemy też zimowe spływy – zarówno kajakami, jak również pontonami.
Ośrodek konferencyjno-wypoczynkowy Krucze Skały położony jest u podnóża malowniczej grupy skalnej “Krucze Skały” nad potokiem Płomnica. Obiekt posiada 86 miejsc noclegowych w pokojach 1,2,3 osobowych. Tuż przy Ośrodku rozpoczynają swój bieg szlaki turystyczne. Z myślą o naszych gościach powstały: kort tenisowy, plac zabawa, siłownia, sauna, bawialnia, dwie sale konferencyjne, monitorowany parking, sala gastronomiczna, zadaszone miejsce do grillowania.
Autoserwis Hofpol działa na rynku usług samochodowych od ponad 27 lat. Od początku działalności zajmujemy się sprzedażą opon i felg. Nasz serwis zajmuje się usługami z zakresu:
* Mechaniki samochodowej
* Geometrii zawieszenia
* Klimatyzacji
* Wymiana ogumienia i jego przechowywania
* Sprzedaży i naprawy opon i felg
Firma Hydraulik Services Sp. z o.o. rozpoczęła działalność we Wrocławiu w styczniu 2005 roku. Dynamiczny rozwój firmy oraz zapotrzebowanie na usługi związane z hydrauliką siłową doprowadziły do utworzenia oddziału w Jaworze (rok 2009) oraz w Świdnicy (rok 2010). Firma Hydraulik Services Sp. z o. o. jest firmą wiodącą na rynku dolnośląskim, zajmującą się szeroko pojętą hydrauliką siłową. Zakres działalności firmy wciąż się poszerza. Firma zajmuje się m. in.: produkcja przewodów ciśnieniowych zgodnie z wymaganiami klienta, produkcja i remont zasilaczy hydraulicznych, sprzedaż komponentów hydrauliki siłowej, całodobowy, profesjonalny serwis hydrauliki siłowej.
ZARZĄD OKRĘGOWY NSZZFiPW W POZNANIU
Kilka ciekawostek o firmie PACLAN (holding CeDo):

• 100% udziałów w holdingu CeDo posiada Straco Investments.

• 3,5 mln metrów folii – Nasze fabryki codziennie opuszcza ponad 3,5 miliona metrów folii aluminiowej. To więcej niż odległość między Wrocławiem a Lizboną!

• produkujemy ponad 310 ton worków dziennie. Każdego dnia produkujemy ok. 310 ton worków foliowych. Dla porównania – tyle ważą dwa Boeingi 777!

• ponad 50 lat istnienia. Od ponad 50 lat troszczymy się o wyposażenie domów, porządek w łazienkach i salonach oraz o idealne potrawy, które powstają w kuchniach!

• ponad 20 lat na polskim rynku. Już ponad 20 lat jesteśmy obecni na polskim rynku, dostarczając Wam nasze produkty i wciąż udoskonalając naszą ofertę, by zadbać o każdy dom.

• 2000 produktów w grupie CeDo. W grupie posiadamy już ok. 2000 produktów, które każdego dnia pomagają Wam w codziennych czynnościach ułatwiając zwykłe prace domowe.

• 4 fabryki na świecie. Nasze 4 fabryki rozmieszczone po świecie pracują dzielnie każdego dnia, produkując dla Was to, co najlepsze dla każdego domu.

• 5 oddziałów sprzedaży. Jesteśmy zawsze blisko, kiedy nas potrzebujecie. W każdym z naszych 5 oddziałów sprzedaży nasi pracownicy dbają o Wasze zadowolenie!
ZT NSZZFiPW przy Zakładzie Karnym nr 1 we Wrocławiu
ZT NSZZFiPW przy Zakładzie Karnym w Zarębie
ZO NSZZFiPW we Wrocławiu
ZT NSZZFiPW przy Zakładzie Karnym w Kłodzku
Firma DREWNEX działa na rynku od 2000 roku. Na przestrzeni kilkunastu lat istnienia naszej działalności zdobyliśmy zaufanie kilku tysięcy prywatnych odbiorców drewna kominkowego. Zdecydowana większość naszych klientów to klienci stali, od lat zadowoleni z jakości naszego drewna i uczciwości naszej firmy. Zaopatrujemy zarówno prywatnych klientów jak i firmy z branży gastronomicznej. Dysponujemy szerokim asortymentem drewna kominkowego w przystępnych cenach.

Gwarantujemy:
– wysokiej jakości drewno kominkowe: buk, brzoza, grab, dąb, jesion,
– szybki transport na terenie woj. dolnośląskiego i opolskiego,
– dla stałych klientów rabaty, upominki i promocje.

Staramy się spełniać oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Na przestrzeni ponad 10 lat istnienia naszej działalności zdobyliśmy zaufanie kilku tysięcy prywatnych odbiorców. Zdecydowana większość naszych klientów to klienci stali, od lat zadowoleni z jakości naszego drewna i uczciwości naszej firmy.
PLASTMER Sp. z o.o. sp. k. producent elementów z tworzyw sztucznych, to firma rodzinna, która od początku istnienia stawia na ludzi.

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ, NAJLEPSZA CENA, KOMPLEKSOWA OBSŁUGA

Misja naszej firmy jest prosta. Chcemy oferować klientom najwyższą jakość, po jak najlepszej cenie, zapewniając kompleksową obsługę na wszystkich etapach współpracy. Aby zaskakiwać naszych klientów, musimy cały czas się rozwijać. Wdrażane systemy zarządzania jakością, nowy marketing, zintegrowany system obsługi klienta, inwestycje w naszych pracowników oraz przebudowa infrastruktury firmy już owocują nowymi możliwościami. Najważniejsze jest dla nas zadowolenie klientów. Jesteśmy elastyczni i nowatorscy

ZAUFALI NAM NAJLEPSI

Do naszych klientów należą najbardziej znane marki z branż AGD, RTV i motoryzacyjnych.

WIERZYMY W SUKCES, WIERZYMY W LUDZI, WIERZYMY W ROZWÓJ

Chcemy zaskakiwać naszych klientów nowymi możliwościami. Podstawą naszej firmy jest nieustanny rozwój, inwestycja w ludzi, innowacyjne technologie i troska o środowisko. Zaufanie, którym obdarzają nas klienci, zawdzięczamy naszym pracownikom.
Jesteśmy dynamiczną grupą młodych, ale już dorosłych ludzi pasjonujących się ruchem oraz doskonaleniem naszej fizyczności i umysłów. Naszą główną dyscypliną jest Parkour, oparty o bieganie, skakanie i wspinaczkę. Miks tych dyscyplin pozwala nam na przeprowadzenie treningów o rozmaitym stopniu trudności dla różnych odbiorców, ukierunkowanych na różne umiejętności. Zajmujemy się przede wszystkim edukacją w kontekście dyscypliny oraz społeczności. Docieramy do dzieci, dorosłych, a także tych, którzy potrzebują wyspecjalizowanego treningu o zabarwieniu taktyczno-mitarnym. Nie stanowimy grupy o charakterze paramilitarnym, ale wykorzystujemy wiedzę i doświadczenie zdobywane i rozwijane także przez organizacje o charakterze wojskowym.
Firma powstała w roku 1995 i jest jedną z najstarszych kancelarii brokerskich w Łodzi. Od początku zajmujemy się działalnością ubezpieczeniową, możemy pochwalić się ponad 20-letnim stażem na rynku. Wyróżnikiem naszej działalności jest program dla funkcjonariuszy i pracowników służb mundurowych oraz ich rodzin. Program obejmuje opiekę ubezpieczeniową, zniżki na zakup pakietu prywatnej opieki zdrowotnej (LuxMed), a nawet zniżki w zakresie abonamentu telefonii komórkowej (Orange), energii elektrycznej i gazu, a także zakupu podręczników szkolnych.

Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze w zakresie ubezpieczeń majątkowych oraz ubezpieczeń na życie, podmiotów gospodarczych oraz osób fizycznych. Jesteśmy przygotowani pod względem organizacyjnym, logistycznym, intelektualnym do sprostania wszelkim zadaniom w zakresie szeroko rozumianej działalności ubezpieczeniowej, postawionym nam przez naszych klientów. Przygotowujemy specjalistyczne programy ubezpieczeniowe dla wybranych grup klientów, np.: służb mundurowych, pracowników administracji państwowej i samorządowej, abonentów telewizji kablowej, itp. Ponadto specjalizujemy się w ubezpieczeniach finansowych (gwarancje: zapłaty wadium, należytego wykonania umowy, usunięcia wad i usterek w okresie gwarancji i rękojmii).