VIII EDYCJA

Firma PW zajmuje się zabezpieczeniem i transportem medycznym od 2006. Dzięki naszej wykwalifikowanej kadrze składającej się z doświadczonych ratowników medycznych, kierowców ratowników i lekarzy możemy zapewnić obsługę medyczną każdej imprezy masowej na najwyższym poziomie. Dzięki połączeniu wykwalifikowanego zespołu i sprzętu medycznego na europejskim poziomie jesteśmy w stanie zaoferować zabezpieczenie medyczne najwyższej jakości.
Firma Ski-Raft powstała w wyniku połączenia dwóch firm zajmujących się organizowaniem aktywnego wypoczynku. W roku 2009 przyjęliśmy formę spółki cywilnej a od 2014 jesteśmy spółką z ograniczoną odpowiedzialnością. Od roku 2009 działamy na terenie Ziemi Kłodzkiej i Ząbkowickiej a naszą główną siedzibą jest Bardo Przystań Wodna. Naszymi kluczowymi usługami, nagradzanymi i wyróżnianymi w wielu konkursach i plebiscytach turystycznych i gospodarczych, są Spływy Przełomem Bardzkim odbywające się na pontonach. Zimą organizujemy aktywny wypoczynek, którego główną atrakcją są narty, prowadzimy wypożyczalnię nart i sprzętu zimowego, serwis narciarski oraz szkolenia narciarskie. Organizujemy też zimowe spływy – zarówno kajakami, jak również pontonami.
Firma ENTRE timing powstała w 2013 roku. Zapewniamy pomiar czasu w technologii RFID. Zajmujemy się również kompleksową organizacją imprez. Aż trudno sobie wyobrazić, że jeszcze kilkanaście lat temu na mecie nawet dużych imprez stali sędziowie notujący na kartkach czasy i numery startowe wpadających na metę zawodników. Obecnie “całą robotę” wykonuje chip w numerze startowym i sprzęt pomiarowy, którego wydajność pozwala na rejestrację kilkudziesięciu zawodników na sekundę.
Pracownia projektowa ecodomy.pl ma w swojej ofercie domy o nowoczesnym designie i prostych bryłach. Dzięki temu są nie tylko tanie w budowie, ale i późniejszej eksploatacji. Naszą specjalnością są domy w zabudowie bliźniaczej, dwulokalowej i szeregowej. Dbamy o każdy detal, każdy nasz projekt jest przemyślany w najdrobniejszym szczególe. Dzięki doskonałej znajomości branży i aktualnych trendów pomożemy zrealizować marzenie o własnym domu!
Ośrodek konferencyjno-wypoczynkowy Krucze Skały położony jest u podnóża malowniczej grupy skalnej “Krucze Skały” nad potokiem Płomnica. Obiekt posiada 86 miejsc noclegowych w pokojach 1,2,3 osobowych. Tuż przy Ośrodku rozpoczynają swój bieg szlaki turystyczne. Z myślą o naszych gościach powstały: kort tenisowy, plac zabawa, siłownia, sauna, bawialnia, dwie sale konferencyjne, monitorowany parking, sala gastronomiczna, zadaszone miejsce do grillowania.
Autoserwis Hofpol działa na rynku usług samochodowych od ponad 27 lat. Od początku działalności zajmujemy się sprzedażą opon i felg. Nasz serwis zajmuje się usługami z zakresu:
* Mechaniki samochodowej
* Geometrii zawieszenia
* Klimatyzacji
* Wymiana ogumienia i jego przechowywania
* Sprzedaży i naprawy opon i felg
ZARZĄD OKRĘGOWY NSZZFiPW W POZNANIU
Wyższa Szkoła Humanistyczno-Ekonomiczna w Brzegu kształci w zakresie nauk humanistycznych, społecznych i ekonomicznych. W ciągu ponad 15-sto letniej działalności mury Uczelni opuściło ponad 20 000 studentów. Pozytywne oceny akredytacyjne Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego sytuują Wyższą Szkołę Humanistyczno-Ekonomiczną w Brzegu w czołówce uczelni niepublicznych. W bogatej ofercie kierunków znajdują się studia przewidziane dla służb mundurowych, w tym także pracowników Służby Więziennej – licencjackie studia kwalifikacyjne z zakresu pedagogiki resocjalizacyjnej z interwencją kryzysową oraz doskonalące studia podyplomowe.
Jesteśmy polskim bankiem detalicznym. Naszą misją jest zapewnianie Klientom prostych, bezpiecznych usług finansowych w dobrej cenie. Dzięki strategicznemu partnerstwu z Pocztą Polską S.A. (posiada 75% minus 10 akcji Banku), dajemy swoim Klientom dostęp do usług finansowych za pośrednictwem jednej z najszerszych sieci placówek w Polsce liczącej około 4,6 tys. placówek pocztowych, w tym blisko 800 dedykowanych wyłącznie do sprzedaży produktów finansowych placówek bankowych, Mikrooddziałów oraz Pocztowych Stref Finansowych. Drugim akcjonariuszem Banku jest PKO BP S.A. (posiada 25% plus 10 akcji Banku). Specjalizujemy się w najprostszych produktach bankowych oferowanych w polskich złotych dla Klientów detalicznych (w tym osób fizycznych prowadzących własną działalność gospodarczą), a także Klientów instytucjonalnych. Prowadzimy również działalność w segmencie rozliczeniowym i skarbowym.
ZO NSZZFiPW we Wrocławiu
ZT NSZZFiPW przy Zakładzie Karnym w Zarębie
ZT NSZZFiPW przy Zakładzie Karnym w Kłodzku
ZT NSZZFiPW przy Zakładzie Karnym nr 1 we Wrocławiu
Firma powstała w roku 1995 i jest jedną z najstarszych kancelarii brokerskich w Łodzi. Od początku zajmujemy się działalnością ubezpieczeniową, możemy pochwalić się ponad 20-letnim stażem na rynku. Wyróżnikiem naszej działalności jest program dla funkcjonariuszy i pracowników służb mundurowych oraz ich rodzin. Program obejmuje opiekę ubezpieczeniową, zniżki na zakup pakietu prywatnej opieki zdrowotnej (LuxMed), a nawet zniżki w zakresie abonamentu telefonii komórkowej (Orange), energii elektrycznej i gazu, a także zakupu podręczników szkolnych.

Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze w zakresie ubezpieczeń majątkowych oraz ubezpieczeń na życie, podmiotów gospodarczych oraz osób fizycznych. Jesteśmy przygotowani pod względem organizacyjnym, logistycznym, intelektualnym do sprostania wszelkim zadaniom w zakresie szeroko rozumianej działalności ubezpieczeniowej, postawionym nam przez naszych klientów. Przygotowujemy specjalistyczne programy ubezpieczeniowe dla wybranych grup klientów, np.: służb mundurowych, pracowników administracji państwowej i samorządowej, abonentów telewizji kablowej, itp. Ponadto specjalizujemy się w ubezpieczeniach finansowych (gwarancje: zapłaty wadium, należytego wykonania umowy, usunięcia wad i usterek w okresie gwarancji i rękojmii).
TOM Instal Sp. z o.o. działa na rynku od ponad 20 lat. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala świadczyć usługi na najwyższym poziomie w sposób satysfakcjonujący dla Klienta. Jako nowoczesna firma posiadamy odpowiednie zaplecze projektowe, wykonawcze a także park maszyn dzięki czemu możemy zapewnić pełen zakres usług przy każdej inwestycji. Specjalizujemy się m.in. w:

» Wyburzenia
» Budowie dróg
» Budowie mieszkań
» Budownictwie ogólnym
» Budowie małej architektury
» Budownictwie przemysłowym
» Budowie obiektów inżynieryjnych
» Budowie sieci wodno-kanalizacyjnej