Lista Startowa

LISTA STARTOWA UCZESTNIKÓW
NOCNEGO MARATONU Z PRZYGODAMI
DLA SŁUŻB MUNDUROWYCH I ICH SYMPATYKÓW
RYŚ – EDYCJA XII

TRASA PIESZA UWAGA!
Lp. Imię i nazwisko Nazwa Drużyny Miejscowość Kategoria Wpisowe Numer Startowy Godzina startu Czas gotowości
1 Sylwia Makowska ORALIKI Dzierżoniów OPEN
2 Sylwia Moskwa ORALIKI Dzierżoniów OPEN
3 Andrzej Lebiediew ORALIKI Dzierżoniów OPEN
4 Bernard Bratek ORALIKI Piława OPEN
5 Dariusz Rozgajło ORALIKI Dzierżoniów OPEN
6 Wojciech Gębka Crazy Runners Kąty Wrocławskie OPEN
7 Marcin Celner Crazy Runners Kąty Wrocławskie OPEN
8 Tomasz Kudła Crazy Runners Kąty Wrocławskie OPEN
9 Marek Bandura Red Helmets Kąty Wrocławskie Służby Mundurowe
10 Natalia Bandura Red Helmets Kąty Wrocławskie Służby Mundurowe
11 Łukasz Kołtowski Red Helmets Wrocław Służby Mundurowe
12 Łukasz Markiewicz Red Helmets Mietków Służby Mundurowe
13 Paweł Bronowicki Red Helmets Lutynia Służby Mundurowe
14 Michał Ziemicki Byliśmy Świeżakami Wrocław OPEN
15 Adam Pawelczyk Byliśmy Świeżakami Łódź OPEN
16 Przemysław "Świeży" Piekarnik Byliśmy Świeżakami Łódź OPEN
17 Andrzej Łabędowicz Byliśmy Świeżakami Poznań OPEN
18 Dariusz Fulman KOMANDOSI Z ŻABKI Kąty Wrocławskie OPEN
19 Dominika Fulman KOMANDOSI Z ŻABKI Kąty Wrocławskie OPEN
20 Ilona Głowacka KOMANDOSI Z ŻABKI Wrocław OPEN
21 Tomasz Głowacki KOMANDOSI Z ŻABKI Wrocław OPEN
22 Joanna Kajdanek To znowu My celebrytki. Krzeptów OPEN
23 Joanna Krzemińska To znowu My celebrytki. Pilawa OPEN
24 Ktoś się znajdzie albo da znać czy biegnie To znowu My celebrytki. Bogdaszowice OPEN
25 Marcin Walczak Troper Team Słotwina OPEN
26 Paweł Pirzecki Troper Team Stróża OPEN
27 Alicja Janicka Troper Team Sobótka OPEN
28 Agnieszka Piątek Troper Team Wrocław OPEN
29 Grzegorz Malewicz Kolka Team Lubań/Zarząd Terenowy NSZZFiPW w Zakładzie Karnym w Zarębie Lubań Służby Mundurowe
30 Marcin Wandycz Kolka Team Lubań/Zarząd Terenowy NSZZFiPW w Zakładzie Karnym w Zarębie Lubań Służby Mundurowe
31 Mariusz Wandycz Kolka Team Lubań/Zarząd Terenowy NSZZFiPW w Zakładzie Karnym w Zarębie Lubań Służby Mundurowe
32 Tomasz Lachowicz Kolka Team Lubań/Zarząd Terenowy NSZZFiPW w Zakładzie Karnym w Zarębie Jelenia Góra Służby Mundurowe
33 Marek Meliński Szybciej stoimy niż Ty biegniesz Dzierżoniów Służby Mundurowe
34 Piotr Tondytko Szybciej stoimy niż Ty biegniesz Kłodzko Służby Mundurowe
35 Kamil Zieleniecki Szybciej stoimy niż Ty biegniesz Wrocław Służby Mundurowe
36 RYSZARD KURIATA PĘDZĄCE ŻÓŁWIE REAKTYWACJA KĄTY WROCŁAWSKIE OPEN
37 AGNIESZKA KIERES-BASIŃSKA PĘDZĄCE ŻÓŁWIE REAKTYWACJA KĄTY WROCŁAWSKIE OPEN
38 PATRYK WOŹNICZKA PĘDZĄCE ŻÓŁWIE REAKTYWACJA KĄTY WROCŁAWSKIE OPEN
39 MATEUSZ CHMIELNICKI PĘDZĄCE ŻÓŁWIE REAKTYWACJA KĄTY WROCŁAWSKIE OPEN
40 MARIUSZ KORDOŃSKI PĘDZĄCE ŻÓŁWIE REAKTYWACJA MILIN OPEN
41 Dominika Chwastyk Dochodzeniówka Nowa Wieś Kącka OPEN
42 Wojciech Chwastyk Dochodzeniówka Nowa Wieś Kącka OPEN
43 Marek Chwastyk Dochodzeniówka Nowa Wieś Kącka OPEN
44 Piotr Ćwirko Heaven Walkers Krapkowice OPEN
45 Grzegorz Dończyk Heaven Walkers Gogolin OPEN
46 Tomasz Szalecki Heaven Walkers Obrowiec OPEN
47 Jacek Królikowski Heaven Walkers Grzeboszowice OPEN
48 Grzegorz Kamiński Heaven Walkers Strzelce Opolskie OPEN
49 Małgorzata Roman Żbiki leśne Chmielów OPEN
50 Joanna Unton Żbiki leśne Kąty Wrocławskie OPEN
51 Renata Kędzia Żbiki leśne Kąty Wrocławskie OPEN
52 Agata Usarek Gradek Żbiki leśne Lisowice OPEN
53 Katarzyna Drozdowska Żbiki leśne Wałbrzych OPEN
54 Tomasz Swatowski Klub Biegacza Kąty Wrocławskie Kąty Wrocławskie OPEN
55 Grzegorz Grzegorek Klub Biegacza Kąty Wrocławskie Kąty Wrocławskie OPEN
56 Łukasz Zachara Klub Biegacza Kąty Wrocławskie Kilianów OPEN
57 Justyna Janiszewska JZK Wierzbna OPEN
58 Magdalena Wyderka JZK Wiry OPEN
59 Natalia Pawlik JZK Świdnica OPEN
60 Damian Ucieszyński JZK Wrocław OPEN
61 Urszula Gorska JZK Warszawa OPEN
62 Adrianna Kozdrowska NOMADKI Kąty Wroclawskie OPEN
63 Agnieszka Borowiak NOMADKI Katy Wrocławskie OPEN
64 Agnieszka Chojecka NOMADKI Kąty Wrocławskie OPEN
65 Damian Jasiński Szybkonodzy Mundurowi Masłowice Służby Mundurowe
66 Arkadiusz Kukuła Szybkonodzy Mundurowi Masłowice Służby Mundurowe
67 Sebastian Ladziński Szybkonodzy Mundurowi Opole Służby Mundurowe
68 Adrian Pietrykowski Drink Team Przeworno Służby Mundurowe
69 MIchał Met Drink Team Przeworno Służby Mundurowe
70 Monika Bielecka Drink Team Krzelków Służby Mundurowe
71 Sandra Bandurka Drink Team Świebodzice Służby Mundurowe
72 Paweł Poprawski Kadzienne Kocury Strzelin Służby Mundurowe
73 Piotr Sierpowicz Kadzienne Kocury Strzelin Służby Mundurowe
74 Hubert Piechowiak Kadzienne Kocury Strzelin Służby Mundurowe
75 Damian Pawliszyn Kadzienne Kocury Strzelin Służby Mundurowe


TRASA ROWEROWA
Lp. Imię i nazwisko Nazwa Drużyny Miejscowość Wpisowe Numer Startowy Godzina startu
1 Wojciech Stasiak Nocne Szerszenie Kąty Wrocławskie
2 Sebastian Duda Nocne Szerszenie Zachowice
3 Sylwester Kozieł Nocne Szerszenie Kąty Wrocławskie
4 Marcin Sikorski Nocne Szerszenie Kąty Wrocławskie
5 Mateusz Matusik Szfagry Jelenia Góra
6 Adrian Kapucki Szfagry Szklarska Poręba
7 Patryk Jackiewicz Szfagry Jelenia Góra
8 Dariusz Gutowski Szfagry Jelenia Góra
9 Alicja Ewiak-Paszyńska Świnki Łódź
10 Natalia Ewiak Świnki Łódź
11 Beata Winczewska Świnki Łódź
12 Katarzyna Winczewska Świnki Zgierz
13 Wojciech Jarosz Zupa Z Elfów i Cebuli Zaręba
14 Piotr Zwierzyński Zupa Z Elfów i Cebuli Gryfow Śląski
15 Marcin Sochaj Zupa Z Elfów i Cebuli Lubań
16 Paweł Ziółkowski Zupa Z Elfów i Cebuli Lubiatów
17 Damian Sieńko dwóch pacjentów i szwagier Kąty Wrocławskie
18 Marcin Banaś dwóch pacjentów i szwagier Samsonowice
19 Mariusz Romański dwóch pacjentów i szwagier Kunów
20 Zuzanna Wejchert-Heindl Jedź i Biegnij Nowy Bedoń
21 Tomasz Heindl Jedź i Biegnij Nowy Bedoń
22 Rafał Zimon Jedź i Biegnij Łódź
23 Dariusz Biernat Jedź i Biegnij Łódź
24 Michał Zawieja Jedź i Biegnij Łódź
25 Jarzębiński Piotr Włóczykij Smolec Wrocław
26 Jarosław Perczak Włóczykij Smolec Smolec
27 Sebastian Grochalski Włóczykij Smolec Smolec
28 Bedri Piotr Włóczykij Smolec Wrocław
29 Natalia Antoszczuk Nocne Śpiochy Mokronos Górny
30 Andrzej Tylecki Nocne Śpiochy Kąty Wrocławskie
31 Pamela Klityńska-Łęga Nocne Śpiochy Wrocław
32 Tomasz Łęga Nocne Śpiochy Wrocław
33 Kasia Mizdra Nocne igraszki z Rysiem Szymanów
34 Marcin Mizdra Nocne igraszki z Rysiem Szymanów
35 Anna Czernecka Nocne igraszki z Rysiem Proszkowice
36 Mateusz Czernecki Nocne igraszki z Rysiem Proszkowice
37 Piotr Biernacki Nocne igraszki z Rysiem Psary