VI EDYCJA

Firma PW zajmuje się zabezpieczeniem i transportem medycznym od 2006. Dzięki naszej wykwalifikowanej kadrze składającej się z doświadczonych ratowników medycznych, kierowców ratowników i lekarzy możemy zapewnić obsługę medyczną każdej imprezy masowej na najwyższym poziomie. Dzięki połączeniu wykwalifikowanego zespołu i sprzętu medycznego na europejskim poziomie jesteśmy w stanie zaoferować zabezpieczenie medyczne najwyższej jakości.
RTcom to doświadczona i działająca od 2011 firma zajmująca się dystrybucją oraz sprzedażą szerokiej gamy urządzeń radiokomunikacyjnych. Nasz zespół tworzą doświadczeni pracownicy o długim stażu i doświadczeniu w tej branży. Naszymi największymi atutami są wiedza, kompetencje oraz kwalifikacje. Stawiamy na ciągły rozwój oraz umacnianie pozycji sprawdzonego i pewnego partnera biznesowego. Nasi klienci to służby administracji publicznej, zakłady przemysłowe, agencje ochrony, porty lotnicze oraz ci wszyscy, dla których łączność radiowa to narzędzie pracy.
Z pasją tworzymy medale – istniejemy od kwietnia 2001 r. Działamy w branży sportowo-turystycznej. W maju 2005 r. uruchomiliśmy internetową witrynę. Prowadzimy również sprzedaż portalu allegro.pl.
Firma Ski-Raft powstała w wyniku połączenia dwóch firm zajmujących się organizowaniem aktywnego wypoczynku. W roku 2009 przyjęliśmy formę spółki cywilnej a od 2014 jesteśmy spółką z ograniczoną odpowiedzialnością. Od roku 2009 działamy na terenie Ziemi Kłodzkiej i Ząbkowickiej a naszą główną siedzibą jest Bardo Przystań Wodna. Naszymi kluczowymi usługami, nagradzanymi i wyróżnianymi w wielu konkursach i plebiscytach turystycznych i gospodarczych, są Spływy Przełomem Bardzkim odbywające się na pontonach. Zimą organizujemy aktywny wypoczynek, którego główną atrakcją są narty, prowadzimy wypożyczalnię nart i sprzętu zimowego, serwis narciarski oraz szkolenia narciarskie. Organizujemy też zimowe spływy – zarówno kajakami, jak również pontonami.
Zajmujemy się diagnostyką oraz naprawą wszystkich marek samochodów. Mamy duże doświadczenie związane z elektryką oraz elektroniką pojazdową.
Ośrodek konferencyjno-wypoczynkowy Krucze Skały położony jest u podnóża malowniczej grupy skalnej “Krucze Skały” nad potokiem Płomnica. Obiekt posiada 86 miejsc noclegowych w pokojach 1,2,3 osobowych. Tuż przy Ośrodku rozpoczynają swój bieg szlaki turystyczne. Z myślą o naszych gościach powstały: kort tenisowy, plac zabawa, siłownia, sauna, bawialnia, dwie sale konferencyjne, monitorowany parking, sala gastronomiczna, zadaszone miejsce do grillowania.
Ośrodek Wypoczynkowo-Szkoleniowy “Zimowit” w Wiśle to idealne miejsce wypoczynku, przygotowania konferencji, zjazdu rodzinnego, kongresu, organizacji plenerowych eventów i aktywnego spędzania czasu. Położony blisko brzegu rzeki Wisły w zacisznym zakątku ośrodek oferuje swoim klientom zaplecze dydaktyczno-szkoleniowe, gastronomiczne i bazę hotelową. Usytuowany w malowniczych Beskidach w pobliżu lasów w oddaleniu od głównych szlaków komunikacyjnych, gwarantuje świeże powietrze, bliski kontakt z naturą oraz wiele ciekawych atrakcji. Dogodny dojazd, urokliwa okolica, profesjonalna obsługa oraz komfortowe warunki pobytu, a także liczne wyciągi całoroczne, które cieszą się, szczególnie w zimie, uznaniem narciarzy i przyciągają wielu turystów. Nieopodal ośrodka jest stacja kolejowa, dworzec autobusowy, a ścisłe centrum Wisły oddalone jest o kilka minut drogi pieszo.
ZARZĄD OKRĘGOWY NSZZFiPW W POZNANIU
Grupa Południowy-Zachód to amatorska drużyna sportowa, która powstała z połączenia dwóch, kiedyś prężnie działających w środowisku airsoftowym ekip na Dolnym Śląsku DTR Brygady i OASG.

Ludzie połączeni wspólną pasją i z mnóstwem pozytywnej energii, kreatywnych, pełnych pasji i chęci do działania na różnych płaszczyznach. Mieszanka wybuchowa w czystej postaci: student, kierowca rajdowy, artysta muzyk, ratownik medyczny, ojciec rodziny i przykładny mąż, biznesmen – to tylko część tego co powoduje, że GPZ jest sama w sobie wyjątkowym zjawiskiem.
Jako Plus-Timing zawsze walczymy aby każde powierzone nam zawody były sukcesem zarówno dla zawodników jak i organizatorów. Naszym celem jest w jak największym stopniu pomóc organizatorom w ich niełatwej pracy przed i w trakcie zawodów.
SPJ MEDIA to firma i ludzie zajmujący się produkcją i realizacją filmów oraz programów telewizyjnych. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam tworzyć każdy gatunek opowieści audiowizualnej; reportaże, teledyski, programy telewizyjne, reklamy, animacje, programy edukacyjne, filmy dokumentalne i promocyjne.
Jesteśmy polskim bankiem detalicznym. Naszą misją jest zapewnianie Klientom prostych, bezpiecznych usług finansowych w dobrej cenie. Dzięki strategicznemu partnerstwu z Pocztą Polską S.A. (posiada 75% minus 10 akcji Banku), dajemy swoim Klientom dostęp do usług finansowych za pośrednictwem jednej z najszerszych sieci placówek w Polsce liczącej około 4,6 tys. placówek pocztowych, w tym blisko 800 dedykowanych wyłącznie do sprzedaży produktów finansowych placówek bankowych, Mikrooddziałów oraz Pocztowych Stref Finansowych. Drugim akcjonariuszem Banku jest PKO BP S.A. (posiada 25% plus 10 akcji Banku). Specjalizujemy się w najprostszych produktach bankowych oferowanych w polskich złotych dla Klientów detalicznych (w tym osób fizycznych prowadzących własną działalność gospodarczą), a także Klientów instytucjonalnych. Prowadzimy również działalność w segmencie rozliczeniowym i skarbowym.
Centrum Kultury i Turystyki w Walimiu jest samorządową instytucją kultury, wpisaną do rejestru instytucji kultury prowadzonego przez Urząd Gminy Walim pod numerem 6/2007 w dniu 1 stycznia 2008 roku.
Jesteśmy piekarnią i cukiernią rzemieślniczą, która działa od 1978 roku założona przez Stanisława Kibało. Cukiernia położona w czystym środowisku obejmującą dolinę rzeki Bystrzycy na, której znajdziemy zbiorowiska leśne, oraz mozaikę łąk, pastwisk i pól uprawnych. Naszą dumą jest zdrowe i smaczne pieczywo z piekarni rzemieślniczej gdzie czas to najważniejszy składnik naszych wyrobów. Poprzez długi czas wyrastania ciasta jak i długi proces wypiekania uzyskujemy wyjątkowe smaczne pieczywo. Wypiekamy je wyłącznie z naturalnych surowców i na tradycyjnym zakwasie żytnim ,który jest nieodzownym składnikiem diety człowieka. Zakwas wytwarza się w wyniku fermentacji mąki żytniej. Stwierdzono że, ma on lecznicze działanie w stanach zapalnych żołądka i jelita grubego. Pieczywo wyrabiane na takim zakwasie zalecane jest również w chorobach wątroby ,nerek i trzustki. Za sprawą wieloletniego doświadczenia nasza cukiernia specjalizuje się nie tylko w wypieku chleba oraz bułek. Zajmujemy się także produkcją wyrobów cukierniczych, w tym wspaniałych tradycyjnych tortów. W naszym bogatym asortymencie znajdują się torty na zamówienie dla dzieci,torty weselne, komunijne, a także torty na wiele innych okazji. Zajmujemy się także realizacją indywidualnych zamówień. Nasze produkty zachwycają smakiem, a także najwyższą jakością oraz świeżością produktów. Naszym celem jest zwiększenie zadowolenia klienta poprzez ciągłe rozwijanie gamy produktów, poprawienie ich jakości, wdrażanie innowacyjnych rozwiązań procesów produkcji tak aby pieczywo, które trafia na Państwa stoły było zawsze jak najwyższej jakości.
9-cio dołkowe pole golfowe wraz z Driving Range działające już od kilkunastu lat, tym samym jedno z pierwszych jakie powstały na Dolnym Śląsku. Pole znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie zabytkowego Pałacu Krobielowice i leży na terenie malowniczego Parku Krajobrazowego Doliny Bystrzycy przez co wyróżnia się dużą liczbą naturalnych przeszkód. Idealne miejsce dla początkujących jak i zaawansowanych graczy jedynie 20 km od Wrocławia.
Renesansowo-barokowy obiekt zabytkowy należący niegdyś do jednego z pogromców Napoleona – Gebharda Leberechta von Blucher – leżący 20 km od Wrocławia i 3 km od Kątów Wrocławskich. Obecnie działa jako hotel, restauracja i ośrodek eventowo-konferencyjny. Wokół pałacu rozpościera się 9-dołkowe pole golfowe, a oba obiekty leżą na terenie Parku Krajobrazowego Doliny Bystrzycy. Od Od początku 2016 r. pałac jest jednym z 16 obiektów wchodzących obecnie w skład Europejskiego Szlaku Zamków i Pałaców.
Firma Hydraulik Services Sp. z o.o. rozpoczęła działalność we Wrocławiu w styczniu 2005 roku. Dynamiczny rozwój firmy oraz zapotrzebowanie na usługi związane z hydrauliką siłową doprowadziły do utworzenia oddziału w Jaworze (rok 2009) oraz w Świdnicy (rok 2010). Firma Hydraulik Services Sp. z o. o. jest firmą wiodącą na rynku dolnośląskim, zajmującą się szeroko pojętą hydrauliką siłową. Zakres działalności firmy wciąż się poszerza. Firma zajmuje się m. in.: produkcja przewodów ciśnieniowych zgodnie z wymaganiami klienta, produkcja i remont zasilaczy hydraulicznych, sprzedaż komponentów hydrauliki siłowej, całodobowy, profesjonalny serwis hydrauliki siłowej.
Firma DREWNEX działa na rynku od 2000 roku. Na przestrzeni kilkunastu lat istnienia naszej działalności zdobyliśmy zaufanie kilku tysięcy prywatnych odbiorców drewna kominkowego. Zdecydowana większość naszych klientów to klienci stali, od lat zadowoleni z jakości naszego drewna i uczciwości naszej firmy. Zaopatrujemy zarówno prywatnych klientów jak i firmy z branży gastronomicznej. Dysponujemy szerokim asortymentem drewna kominkowego w przystępnych cenach.

Gwarantujemy:
– wysokiej jakości drewno kominkowe: buk, brzoza, grab, dąb, jesion,
– szybki transport na terenie woj. dolnośląskiego i opolskiego,
– dla stałych klientów rabaty, upominki i promocje.

Staramy się spełniać oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Na przestrzeni ponad 10 lat istnienia naszej działalności zdobyliśmy zaufanie kilku tysięcy prywatnych odbiorców. Zdecydowana większość naszych klientów to klienci stali, od lat zadowoleni z jakości naszego drewna i uczciwości naszej firmy.
W dolinie rzeki Strzegomka znajdziemy niesamowite źródło przypływu mocnych wrażeń. Największy park rozrywki na Dolnym Śląsku – Adrenalina Park to ponad 12,5 ha parku z wieloma atrakcjami dla dzieci i dorosłych. To dobry pomysł na aktywne spędzenie nie tylko sobotniego popołudnia. To fantastyczne miejsca na wycieczki szkolne, spotkania firmowe czy pikniki rodzinne. Poza parkiem linowym oferujemy minirafting Strzegomką (trwający ok. 1 h), wypożyczalnie quadów, rowerów, liczne boiska do gry w siatkówkę i piłkę nożną, strzelnicę i cieszący się dużą popularnością paintball. Skorzystać można również z „tyrolki”, czyli zjazdu na linie 155 lub 320 metrów nad stawem w centrum parku. Wśród nowych atrakcji, które pojawiły się niedawno jest między innymi broń pneumatyczna i adrenolot. Na ten sezon mamy również nowy hit – segway. Pewnie każdy się zastanawia co to właściwie jest? Przekonajcie się sami. No i nie zapominajmy o zakręconym świecie zorbingu czy eurobungy. Nie da się wymienić wszystkich atrakcji, które na Was czekają. Wpadnijcie, zobaczcie i podzielcie się swoimi wrażeniami z najbliższymi.