V EDYCJA

ZARZĄD OKRĘGOWY NSZZFiPW WE WROCŁAWIU
ZARZĄD TERENOWY NSZZFiPW PRZY ZAKŁADZIE KARNYM NR 1 WE WROCŁAWIU
Firma PW zajmuje się zabezpieczeniem i transportem medycznym od 2006. Dzięki naszej wykwalifikowanej kadrze składającej się z doświadczonych ratowników medycznych, kierowców ratowników i lekarzy możemy zapewnić obsługę medyczną każdej imprezy masowej na najwyższym poziomie. Dzięki połączeniu wykwalifikowanego zespołu i sprzętu medycznego na europejskim poziomie jesteśmy w stanie zaoferować zabezpieczenie medyczne najwyższej jakości.
Festa Sport jest młodą, prężnie działająca firmą zajmującą się sprzedażą detaliczną oraz hurtową odzieży, sprzętu sportowego, pucharów i medali dla klubów, szkół, instytucji budżetowych oraz zakładów pracy.
RTcom to doświadczona i działająca od 2011 firma zajmująca się dystrybucją oraz sprzedażą szerokiej gamy urządzeń radiokomunikacyjnych. Nasz zespół tworzą doświadczeni pracownicy o długim stażu i doświadczeniu w tej branży. Naszymi największymi atutami są wiedza, kompetencje oraz kwalifikacje. Stawiamy na ciągły rozwój oraz umacnianie pozycji sprawdzonego i pewnego partnera biznesowego. Nasi klienci to służby administracji publicznej, zakłady przemysłowe, agencje ochrony, porty lotnicze oraz ci wszyscy, dla których łączność radiowa to narzędzie pracy.
Straż Miejska Wrocławia została powołana 25 września 1991 r. przez Prezydenta Miasta Wrocławia od tego momentu pełni ważną rolę w życiu społecznym mieszkańców aglomeracji wrocławskiej. Strażnicy angażują się we wszelkie akcje prospołeczne, wspierają inicjatywy lokalne jak również czynnie uczestniczą w ratowaniu życia i zdrowia. Honorowe krwiodawstwo czy pomoc dzieciom z chorobą nowotworową to tylko przykłady działań wrocławskich strażników.
Firmę Vertical Team tworzy zgrany zespół pozytywnie nastawionych do życia ludzi. Naszym głównym atutem jest podejście do pracy. Robimy to, co lubimy, a nasza praca jest jednocześnie naszą pasją. Zajmujemy się szkoleniami z technik wysokościowych, pierwszej pomocy, p-poż i BHP. W wolnych chwilach organizujemy niezapomniane extremalne eventy w Polsce i na świecie.
Z pasją tworzymy medale – istniejemy od kwietnia 2001 r. Działamy w branży sportowo-turystycznej. W maju 2005 r. uruchomiliśmy internetową witrynę. Prowadzimy również sprzedaż portalu allegro.pl.
Kancelaria świadczy usługi związane z wieloma obszarami wiedzy prawniczej, w szczególności jednak może się poszczycić dużym doświadczeniem z zakresu szeroko pojętej problematyki prawa nieruchomości, a więc zarówno w aspekcie cywilnoprawnym (umowy deweloperskie, umowy w zakresie inwestycji budowlanych), jak i administracyjnoprawnym (gospodarowanie nieruchomościami przez jednostki samorządu terytorialnego, planowanie i zagospodarowanie przestrzenne, prawo budowlane).
Ośrodek Wypoczynkowo-Szkoleniowy “Zimowit” w Wiśle to idealne miejsce wypoczynku, przygotowania konferencji, zjazdu rodzinnego, kongresu, organizacji plenerowych eventów i aktywnego spędzania czasu. Położony blisko brzegu rzeki Wisły w zacisznym zakątku ośrodek oferuje swoim klientom zaplecze dydaktyczno-szkoleniowe, gastronomiczne i bazę hotelową. Usytuowany w malowniczych Beskidach w pobliżu lasów w oddaleniu od głównych szlaków komunikacyjnych, gwarantuje świeże powietrze, bliski kontakt z naturą oraz wiele ciekawych atrakcji. Dogodny dojazd, urokliwa okolica, profesjonalna obsługa oraz komfortowe warunki pobytu, a także liczne wyciągi całoroczne, które cieszą się, szczególnie w zimie, uznaniem narciarzy i przyciągają wielu turystów. Nieopodal ośrodka jest stacja kolejowa, dworzec autobusowy, a ścisłe centrum Wisły oddalone jest o kilka minut drogi pieszo.
Ośrodek konferencyjno-wypoczynkowy Krucze Skały położony jest u podnóża malowniczej grupy skalnej “Krucze Skały” nad potokiem Płomnica. Obiekt posiada 86 miejsc noclegowych w pokojach 1,2,3 osobowych. Tuż przy Ośrodku rozpoczynają swój bieg szlaki turystyczne. Z myślą o naszych gościach powstały: kort tenisowy, plac zabawa, siłownia, sauna, bawialnia, dwie sale konferencyjne, monitorowany parking, sala gastronomiczna, zadaszone miejsce do grillowania.
Willa Pod Wieżami położona jest w Karpaczu górnym, w środkowej części, pomiędzy Biały Jarem a świątynią Wang. Oferujemy gościom pokoje 1 osobowe, 2 osobowe oraz rodzinne 4 osobowe typu studio. Do dyspozycji gości jest również jadalnia wraz z mini aneksem kuchennym. “Willa Pod Wieżami” uchodzi za kameralny obiekt noclegowy. Posiadamy prywatny, ogrodzony parking oraz bezpłatne Wi-Fi.
Firma Ski-Raft powstała w wyniku połączenia dwóch firm zajmujących się organizowaniem aktywnego wypoczynku. W roku 2009 przyjęliśmy formę spółki cywilnej a od 2014 jesteśmy spółką z ograniczoną odpowiedzialnością. Od roku 2009 działamy na terenie Ziemi Kłodzkiej i Ząbkowickiej a naszą główną siedzibą jest Bardo Przystań Wodna. Naszymi kluczowymi usługami, nagradzanymi i wyróżnianymi w wielu konkursach i plebiscytach turystycznych i gospodarczych, są Spływy Przełomem Bardzkim odbywające się na pontonach. Zimą organizujemy aktywny wypoczynek, którego główną atrakcją są narty, prowadzimy wypożyczalnię nart i sprzętu zimowego, serwis narciarski oraz szkolenia narciarskie. Organizujemy też zimowe spływy – zarówno kajakami, jak również pontonami.
Jako Plus-Timing zawsze walczymy aby każde powierzone nam zawody były sukcesem zarówno dla zawodników jak i organizatorów. Naszym celem jest w jak największym stopniu pomóc organizatorom w ich niełatwej pracy przed i w trakcie zawodów.
SPJ MEDIA to firma i ludzie zajmujący się produkcją i realizacją filmów oraz programów telewizyjnych. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam tworzyć każdy gatunek opowieści audiowizualnej; reportaże, teledyski, programy telewizyjne, reklamy, animacje, programy edukacyjne, filmy dokumentalne i promocyjne.
Wiemy, ile osób marzy o skokach spadochronowych. Wiele. Ale spełnić to pragnienie odważy się tylko garstka. Może to będziesz właśnie Ty? Dlaczego nie? Czekamy na Ciebie w Skydive Wrocław, jedynym miejscu we Wrocławiu, gdzie marzenia o lataniu mogą stać się rzeczywistością. Strefa spadochronowa Skydive Wrocław działa na terenie lotniska Aeroklubu Wrocławskiego w podwrocławskim Szymanowie, zaledwie 4 km na północ od granic miasta. Oferujemy pełen zakres szkoleń spadochronowych: skoki w tandemie, szkolenie „na linę” oraz AFF.
W dolinie rzeki Strzegomka znajdziemy niesamowite źródło przypływu mocnych wrażeń. Największy park rozrywki na Dolnym Śląsku – Adrenalina Park to ponad 12,5 ha parku z wieloma atrakcjami dla dzieci i dorosłych. To dobry pomysł na aktywne spędzenie nie tylko sobotniego popołudnia. To fantastyczne miejsca na wycieczki szkolne, spotkania firmowe czy pikniki rodzinne. Poza parkiem linowym oferujemy minirafting Strzegomką (trwający ok. 1 h), wypożyczalnie quadów, rowerów, liczne boiska do gry w siatkówkę i piłkę nożną, strzelnicę i cieszący się dużą popularnością paintball. Skorzystać można również z „tyrolki”, czyli zjazdu na linie 155 lub 320 metrów nad stawem w centrum parku. Wśród nowych atrakcji, które pojawiły się niedawno jest między innymi broń pneumatyczna i adrenolot. Na ten sezon mamy również nowy hit – segway. Pewnie każdy się zastanawia co to właściwie jest? Przekonajcie się sami. No i nie zapominajmy o zakręconym świecie zorbingu czy eurobungy. Nie da się wymienić wszystkich atrakcji, które na Was czekają. Wpadnijcie, zobaczcie i podzielcie się swoimi wrażeniami z najbliższymi.
RED IS BAD to marka dla ludzi ceniących wolność i dumnych z polskiej historii. Przypominamy zapomnianych bohaterów oraz niepodległościowe zrywy naszych przodków. Jesteśmy stąd. Nie chcemy wyrzec się tradycji. Nie boimy się brać spraw w swoje ręce. Wierzymy w prywatną inicjatywę i ciężką pracę. Najwyższa jakość i polska produkcja to dla nas sprawa kluczowa. Być może to nie przypadek, że RED IS BAD narodziło się właśnie tutaj – w Polsce. W kraju z piękną historią, którego mieszkańcy wolność cenią ponad wszystko. To Polacy powstrzymali czerwoną falę w 1920 r., ratując Europę przed zalewem bolszewizmu. To w Polsce podczas II Wojny Światowej powstał największy i najlepiej zorganizowany ruch oporu w ówczesnej Europie. To Polacy nigdy nie pogodzili się z panowaniem ZSRR. To tutaj bohaterowie podziemia zbrojnie walczyli z komunistami aż do 1963 r. i to tutaj rozpoczął się rozpad imperium zła, stworzonego przez Stalina. Pamięć o tych dokonaniach pozwala nam dziś z optymizmem patrzeć w przyszłość.
Jesteśmy polskim bankiem detalicznym. Naszą misją jest zapewnianie Klientom prostych, bezpiecznych usług finansowych w dobrej cenie. Dzięki strategicznemu partnerstwu z Pocztą Polską S.A. (posiada 75% minus 10 akcji Banku), dajemy swoim Klientom dostęp do usług finansowych za pośrednictwem jednej z najszerszych sieci placówek w Polsce liczącej około 4,6 tys. placówek pocztowych, w tym blisko 800 dedykowanych wyłącznie do sprzedaży produktów finansowych placówek bankowych, Mikrooddziałów oraz Pocztowych Stref Finansowych. Drugim akcjonariuszem Banku jest PKO BP S.A. (posiada 25% plus 10 akcji Banku). Specjalizujemy się w najprostszych produktach bankowych oferowanych w polskich złotych dla Klientów detalicznych (w tym osób fizycznych prowadzących własną działalność gospodarczą), a także Klientów instytucjonalnych. Prowadzimy również działalność w segmencie rozliczeniowym i skarbowym.
„Sklep http://www.szosowy.com/ jest przeznaczony dla kolarzy szosowych. W ofercie znajdują się rowery, odzież, akcesoria oraz obuwie, jak również większość produktów dla odmian MTB.”
Grupa Południowy-Zachód to amatorska drużyna sportowa, która powstała z połączenia dwóch, kiedyś prężnie działających w środowisku airsoftowym ekip na Dolnym Śląsku DTR Brygady i OASG.

Ludzie połączeni wspólną pasją i z mnóstwem pozytywnej energii, kreatywnych, pełnych pasji i chęci do działania na różnych płaszczyznach. Mieszanka wybuchowa w czystej postaci: student, kierowca rajdowy, artysta muzyk, ratownik medyczny, ojciec rodziny i przykładny mąż, biznesmen – to tylko część tego co powoduje, że GPZ jest sama w sobie wyjątkowym zjawiskiem.
Ratownictwo Wodne Rzeczpospolitej Oddział we Wrocławiu to podmiot uprawniony do wykonywania ratownictwa wodnego, który zamierza budować najlepszą, możliwą jakość świadczonych usług. A wszystko to, dla dobra ratowników i całego społeczeństwa. Na co dzień odpowiadamy za zabezpieczenie imprez na wodzie oraz profilaktykę. Często odwiedzamy szkoły i inne placówki ucząc pierwszej pomocy i zasad bezpiecznego zachowania nad wodą. Zapraszamy na organizowane przez nas kursy: ratownika wodnego, pierwszej pomocy (w tym KPP), psów ratowniczych wraz z przewodnikami, motorowodne, żeglarskie i nurkowe. Do zobaczenia nad wodą!