Facebook

DO KOLEJNEJ EDYCJI POZOSTAŁO:



LISTA STARTOWA UCZESTNIKÓW
NOCNEGO MARATONU Z PRZYGODAMI
DLA SŁUŻB MUNDUROWYCH I ICH SYMPATYKÓW
RYŚ – EDYCJA IX

TRASA PIESZA
Lp. Imię i nazwisko Nazwa Drużyny Miejscowość Kategoria Wpisowe Numer Startowy Godzina startu
1 Marek Meliński MKB Semper Humilis Dzierzoniow Służby Mundurowe OK 1 19:00
2 Piotr Tondytko MKB Semper Humilis Kłodzko Służby Mundurowe OK 1 19:00
3 Kamil Zieleniecki MKB Semper Humilis Wrocław Służby Mundurowe OK 1 19:00
4 Wojciech Kościelniak Wataha Contender Kamienna Góra OPEN OK 2 19:03
5 Krzysztof Klich Wataha Contender Kamienna Góra OPEN OK 2 19:03
6 Paweł Witwicki Wataha Contender Kamienna Góra OPEN OK 2 19:03
7 Dariusz Rozgajło ORALIKI Dzierżoniów OPEN OK 3 19:06
8 Sylwia Makowska ORALIKI Dzierżoniów OPEN OK 3 19:06
9 Sylwia Moskwa ORALIKI Dzierżoniów OPEN OK 3 19:06
10 Wojtek Jarocki Gady Wołów OPEN OK 4 19:09
11 Bartek Opacki Gady Wołów OPEN OK 4 19:09
12 Patryk Dunal Gady Ścinawa OPEN OK 4 19:09
13 Dominika Chwastyk DOCHODZENIÓWKA Nowa Wieś Kącka OPEN OK 5 19:12
14 Wojciech Chwastyk DOCHODZENIÓWKA Nowa Wieś Kącka OPEN OK 5 19:12
15 Agnieszka Walkiewicz DOCHODZENIÓWKA Kąty Wrocławskie OPEN OK 5 19:12
16 Konrad Walkiewicz DOCHODZENIÓWKA Kąty Wrocławskie OPEN OK 5 19:12
17 Marek Chwastyk DOCHODZENIÓWKA Nowa Wieś Kącka OPEN OK 5 19:12
18 Wojciech Gębka Crazy runners Kąty Wrocławskie OPEN OK 6 19:15
19 Tomasz Kudła Crazy runners Kąty Wrocławskie OPEN OK 6 19:15
20 Marcin Celner Crazy runners Kąty Wrocławskie OPEN OK 6 19:15
21 Joanna Kajdanek GAA Celebrytki show Katy wrocławskie OPEN OK 7 19:18
22 Joanna Krzemińska GAA Celebrytki show PIŁAWA OPEN OK 7 19:18
23 Małgorzta Tul GAA Celebrytki show Gniechowice OPEN OK 7 19:18
24 Mateusz Stawarz Pieruny Siarczyste Wrocław OPEN OK 8 19:21
25 Piotr Wyrozumski Pieruny Siarczyste Wrocław OPEN OK 8 19:21
26 Paweł Sterniuk Pieruny Siarczyste Wrocław OPEN OK 8 19:21
27 Jakub Susik Pieruny Siarczyste Wrocław OPEN OK 8 19:21
28 Kamil Zander Zagubieni Bytom OPEN OK 9 19:24
29 Tomasz Krzemiński Zagubieni Bytom OPEN OK 9 19:24
30 Grzegorz Damaszek Zagubieni Nowe Chechło OPEN OK 9 19:24
31 Piotr Zaborowski Zagubieni Bytom OPEN OK 9 19:24
32 Marek Bandura Red Helmets Mietków Służby Mundurowe OK 10 19:27
33 Marcin Staromłyński Red Helmets Kąty Wrocławskie Służby Mundurowe OK 10 19:27
34 Łukasz Kołtowski Red Helmets Wrocław Służby Mundurowe OK 10 19:27
35 Łukasz Markiewicz Red Helmets Mietków Służby Mundurowe OK 10 19:27
36 Rafał Krzemiński Bo stres w pracy to za mało Piława OPEN OK 11 19:30
37 Marta Raganowicz Bo stres w pracy to za mało Wroclaw OPEN OK 11 19:30
38 Róża Gieniec-Czuba Bo stres w pracy to za mało Bliż OPEN OK 11 19:30
39 Katarzyna Winczewska Świnki Łódź OPEN OK 12 19:33
40 Beata Winczewska Świnki Barcelona OPEN OK 12 19:33
41 Natalia Ewiak Świnki Łódź OPEN OK 12 19:33
42 Alicja Ewiak-Paszyńska Świnki Łódź OPEN OK 12 19:33
43 Daniel Alekisiewicz всегда готов Wołów OPEN OK 13 19:36
44 Anna Arendarska всегда готов Piotroniowice OPEN OK 13 19:36
45 Anna Hoffmann всегда готов Oborniki Śląskie OPEN OK 13 19:36
46 Joanna Kuczyńska всегда готов Wołów OPEN OK 13 19:36
47 Wojciech Tomczuk всегда готов Wołów OPEN OK 13 19:36
48 Mateusz Matusik Szfagry Jelenia Góra OPEN OK 14 19:39
49 Adrian Kapucki Szfagry Szklarska Poręba OPEN OK 14 19:39
50 Patryk Jackiewicz Szfagry OPEN OK 14 19:39
51 Paweł Postulka 13 ŚBOT KOD Zabrze Służby Mundurowe OK 15 19:42
52 Paulina Pasieka 13 ŚBOT KOD Katowice Służby Mundurowe OK 15 19:42
53 Leszek Bajor 13 ŚBOT KOD Piekary Śląskie Służby Mundurowe OK 15 19:42
54 Rafał Kalus 13 ŚBOT KOD Bytom Służby Mundurowe OK 15 19:42
55 Andrzej Łabędowicz Bylismy Świeżakami Łódź OPEN OK 16 19:45
56 Przemysław Piekarnik Bylismy Świeżakami Łódź OPEN OK 16 19:45
57 Adam Pawelczyk Bylismy Świeżakami Łódź OPEN OK 16 19:45
58 Dawid Kaczmarczyk Bylismy Świeżakami Łódź OPEN OK 16 19:45
59 Dawid Superson Ta lepsza połowa Wrocław OPEN OK 17 19:48
60 Magda Superson Ta lepsza połowa Wrocław OPEN OK 17 19:48
61 Arkadiusz Pachucy Ta lepsza połowa Wrocław OPEN OK 17 19:48
62 Sebastian Ciołek PĘDZĄCE ŻÓŁWIE Kąty Wrocławskie OPEN OK 18 19:51
63 Andrzej Froch PĘDZĄCE ŻÓŁWIE Wrocław OPEN OK 18 19:51
64 Michał Górak PĘDZĄCE ŻÓŁWIE Kąty Wrocławskie OPEN OK 18 19:51
65 Mariusz Kopeć PĘDZĄCE ŻÓŁWIE Świdnica OPEN OK 18 19:51
66 Damian Sieńko klasyki Katy Wroclawskie OPEN OK 19 19:54
67 Piotr Sakrajda klasyki Mietków OPEN OK 19 19:54
68 Patrycja Grębowiec klasyki Sadków OPEN OK 19 19:54
69 Tomasz Swatowski klasyki Kąty Wrocławskie OPEN OK 19 19:54
70 Małgorzata Ostrowska PIĘKNI I BESTIE Strzegom OPEN OK 20 19:57
71 Maciek Rudnicki PIĘKNI I BESTIE Wrocław OPEN OK 20 19:57
72 Bartosz Konarski PIĘKNI I BESTIE Strzegom OPEN OK 20 19:57
73 Dominika Teklak PIĘKNI I BESTIE Jaworzyna Śląska OPEN OK 20 19:57
74 Krzysztof Hutnik ORKI Z MAJORKI Ludów Śląski OPEN OK 21 20:00
75 Dorota Kobylnik ORKI Z MAJORKI Wrocław OPEN OK 21 20:00
76 Kinga Wojtaszek ORKI Z MAJORKI Wrocław OPEN OK 21 20:00
77 Agnieszka Jabłońska Warzycha ORKI Z MAJORKI Wrocław OPEN OK 21 20:00
78 Maciek Bezak ORKI Z MAJORKI Nowa Sól OPEN OK 21 20:00
79 Aleksandra Kobylnik SKWIERCZĄCE KIEŁBASKI Wrocław OPEN OK 22 20:03
80 Wiktor Chłoń SKWIERCZĄCE KIEŁBASKI Wrocław OPEN OK 22 20:03
81 Monika Jakóbiec SKWIERCZĄCE KIEŁBASKI Wrocław OPEN OK 22 20:03
82 Karolina Brzezicka SKWIERCZĄCE KIEŁBASKI Wrocław OPEN OK 22 20:03
83 Tomasz Michałowski Kanapka Tyrolska Wrocław OPEN OK 23 20:06
84 Marcin Wiatrak Kanapka Tyrolska Wrocław OPEN OK 23 20:06
85 Michał Wilkocki Kanapka Tyrolska Wilczyce OPEN OK 23 20:06
86 Piotr Wojtyło Królowie Wrocław OPEN OK 24 20:09
87 Rafal Wojciechowski Królowie Wrocław OPEN OK 24 20:09
88 Monika Spaleniak Królowie Ostrów Wielkopolski OPEN OK 24 20:09


TRASA ROWEROWA
Lp. Imię i nazwisko Nazwa Drużyny Miejscowość Wpisowe Numer Startowy Godzina startu
1 Łukasz Ciszewski Popychacze Korbowodów Wrocław OK 51 22:00
2 Marek Hejna Popychacze Korbowodów Wrocław OK 51 22:00
3 Marcin Kwiecień Popychacze Korbowodów Wrocław OK 51 22:00
4 Maciej Kędzierski Popychacze Korbowodów Wrocław OK 51 22:00
5 Przemysław Nowacki Nocne Strugi Wrocław OK 52 22:03
6 Mateusz Drab Nocne Strugi Kąty Wrocławskie OK 52 22:03
7 Grzegorz Strugała Nocne Strugi Kąty Wrocławskie OK 52 22:03
8 Rafał Kiełkiewicz Bike Team Koluszki Koluszki OK 53 22:06
9 Sylwester Zawadzki Bike Team Koluszki Koluszki OK 53 22:06
10 Łukasz Jeske Bike Team Koluszki Koluszki OK 53 22:06
11 Paweł Czaplejewicz Bike Team Koluszki Koluszki OK 53 22:06
12 Paweł Cuchra Bike Team Koluszki Koluszki OK 53 22:06
13 Wiesław Kraft Bike Team Koluszki Koluszki OK 53 22:06
14 Marek Łukaszów Weterani Kąty Wrocławskie OK 54 22:09
15 Andrzej Szachniewicz Weterani Kąty Wrocławskie OK 54 22:09
16 Piotr Żuk Weterani Kąty Wrocławskie OK 54 22:09
17 Karol Janko Weterani Kąty Wrocławskie OK 54 22:09
18 Sławomir Dąbrowiecki Weterani Jurczyce OK 54 22:09
19 Paweł Piwowarski NOnameMEN&bonus Kąty Wrocławskie OK 55 22:12
20 Aleksandra Piwowarska NOnameMEN&bonus Kąty Wrocławskie OK 55 22:12
21 Patryk Woźniczka NOnameMEN&bonus Kąty Wrocławskie OK 55 22:12
22 Grzegorz Grzegorek NOnameMEN&bonus Kąty Wrocławskie OK 55 22:12
23 Jarosław Perczak F1 Smolec OK 56 22:15
24 Sebastian Grochalski F1 Smolec OK 56 22:15
25 Piotr Jarzębiński F1 Wrocław OK 56 22:15
26 Lech Gross F1 Smolec OK 56 22:15
27 Michalina Reszka Tonight's The Night Sadków OK 57 22:18
28 Sebastian Skrętkowicz Tonight's The Night Sadków OK 57 22:18
29 Joanna Geisler Tonight's The Night Pietrzykowice OK 57 22:18
30 Paweł Geisler Tonight's The Night Pietrzykowice OK 57 22:18
31 Kamila Herbut Tonight's The Night Smolec OK 57 22:18
32 Magdalena Socha-Stojek Złe Madki i Ojciec Mateusz Ruda Śląska OK 58 22:21
33 Katarzyna Poła-Słowik Złe Madki i Ojciec Mateusz Miłoszyce OK 58 22:21
34 Mateusz Stojek Złe Madki i Ojciec Mateusz Ruda Śląska OK 58 22:21
35 Wojciech Nowak Poszukiwacze punktu G Wrocław OK 59 22:24
36 Michał Lewiński Poszukiwacze punktu G OK 59 22:24
37 Dorota Adamek-Nowak Poszukiwacze punktu G Wrocław OK 59 22:24
38 Andrzej Badermann POWIAT LWÓWECKI Gryfów Ślaski OK 60 22:27
39 Koko Daniel POWIAT LWÓWECKI Gryfów Śląski OK 60 22:27
40 Łukasz Krasuski POWIAT LWÓWECKI Gryfów Ślaski OK 60 22:27
41 Kamil Romanowski POWIAT LWÓWECKI Gryfów Ślaski OK 60 22:27
42 Adrian Gawroński POWIAT LWÓWECKI Kąty Wrocławskie OK 60 22:27
43 Tomasz Jarosz Z5 Lubań OK 61 22:30
44 Piotr Bortko Z5 Lubań OK 61 22:30
45 Wojciech Pasławski Z5 Radogoszcz OK 61 22:30
46 Marcin Wandycz Z5 Lubań OK 61 22:30
47 Mariusz Wandycz Z5 Lubań OK 61 22:30
48 Michał Dworacki ZO NSZZ FiPW Poznań Gniezno OK 62 22:33
49 Jacek Wiśniewski ZO NSZZ FiPW Poznań Gniezno OK 62 22:33
50 Grzegorz Harkowiec ZO NSZZ FiPW Poznań Zielona Góra OK 62 22:33
51 Darek Jaskólski ZO NSZZ FiPW Poznań Zielona Góra OK 62 22:33
52 Bartosz Jazdończyk ZO NSZZ FiPW Poznań Gniezno OK 62 22:33
53 Dariusz Mieczyński ZO NSZZ FiPW Poznań Poznań OK 62 22:33
54 Zuzanna Wejchert-Heindl Jedź i Biegnij Nowy Bedoń OK 63 22:36
55 Tomasz Heindl Jedź i Biegnij Nowy Bedoń OK 63 22:36
56 Rafał Zimon Jedź i Biegnij Łódź OK 63 22:36
57 Sebastian Bielak Jedź i Biegnij Łódź OK 63 22:36
58 Grzegorz Czarny Szkoła Fechtunku ARAMIS Kraków OK 64 22:39
59 Basia Czarny Szkoła Fechtunku ARAMIS Kraków OK 64 22:39
60 Paweł Szczepańczyk Szkoła Fechtunku ARAMIS Kraków OK 64 22:39
61 Mateusz Jakubowski Waleczne dziki Kostomłoty OK 65 22:42
62 Emil Pielichowski Waleczne dziki Wichrów OK 65 22:42
63 Jarosław Fornal Waleczne dziki Piotrowice OK 65 22:42
64 Renata Bagińska Ryś - to nie miś Proszkowice OK 66 22:45
65 Bogusław Sobala Ryś - to nie miś Kliszkowice Małe OK 66 22:45
66 Daniel Cyganek Ryś - to nie miś Wrocław OK 66 22:45
67 Agnieszka Kucza Pędzące Ślimaki Kąty wrocławskie OK 67 22:48
68 Jarosław Kucza Pędzące Ślimaki Kąty Wrocławskie OK 67 22:48
69 Krzysztof Tułak Pędzące Ślimaki Przedmoście OK 67 22:48
70 Mateusz Smak Sparta Kąty Wrocławskie Kąty Wrocławskie OK 68 22:51
71 Arkadiusz Piszczek Sparta Kąty Wrocławskie Kąty Wrocławskie OK 68 22:51
72 Bartek Rutkowski Sparta Kąty Wrocławskie Kąty Wrocławskie OK 68 22:51